Polecamy, Sport

Strzegom Horse Trials coraz bliżej

Niecały tydzień zostały do wielkiej imprezy w Morawie niedaleko Strzegomia. Po raz 15 najlepsi jeźdźcy z całego świata rywalizować będą w sześciu konkursach. Tegoroczna edycja Strzegom Horse Trials potrwa od 17 do 21 maja.

sht

Hipodrom w Morawie będzie pierwszą areną w tym roku, na której jeźdźcy i konie spotkają się, by rywalizować o punkty w Pucharze Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Po odwołaniu zawodów we włoskim Montelibretti, Strzegom Horse Trials zainauguruje zmagania. Jeźdźcy wystartują w sześciu międzynarodowych konkursach o różnych poziomach zaawansowania w tym najważniejszy – Puchar Narodów. Będą to: CIC1*, CCI1*, CIC2*, CCI2*, CCI3* oraz CICO3* – Puchar Narodów FEI Nations Cup™ Eventing.

Zawody jeździeckie w Morawie organizowane są już od 15 lat, a od 6 ich nieodłączną częścią jest Puchar Narodów. W tegorocznym cyklu pucharowym odbędzie się dziewięć imprez, które rozgrywane będą w ośmiu europejskich krajach oraz w Stanach Zjednoczonych. Podczas każdego wydarzenia prowadzony będzie ranking wszystkich startujących teamów narodowych. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona 8 października, po zawodach w Boekelo w Holandii. Przypomnijmy, że ubiegłoroczną serię pucharową wygrali Niemcy, drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Francuzi.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

11 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica