Aktualności, Polecamy

Studenci mają nowe możliwości

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu podpisała umowę współpracy z kanadyjskim Cape Breton University.

A tym samym, po raz pierwszy w swojej historii, do grona partnerów dołączona została uczelnia spoza kontynentu europejskiego. Jedną z form współpracy będzie międzyuczelniana wymiana studentów. Umowa zacznie obowiązywać już od roku akademickiego 2019/2020.
Cape Breton University należy do czołowych uczelni w prowincji Nowa Szkocja, kształcących w zakresie nauk humanistycznych, administracji, ekonomii i nauk ścisłych. Uniwersytet dysponuje bogatym zapleczem dydaktycznym i nowoczesnym kampusem. Wałbrzyscy studenci, którzy chcieliby odbyć tam część swoich studiów, muszą aplikować o to za pośrednictwem swojej macierzystej uczelni. Jednym z warunków wyjazdu jest dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie IELTS 6.5 lub równoważnym, a także dobre wyniki w nauce. Kandydat ubiegający się o wyjazd musi mieć też ukończony co najmniej pierwszy rok studiów w PWSZ.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa od lat prowadzi bardzo aktywną działalność związaną z międzynarodową wymianą studentów, zabiegając o nowe kontrakty z uczelniami szczególnie atrakcyjnymi dla swoich słuchaczy. Umożliwia zarówno odbycie części studiów za granicą, jak i realizacji praktyk zawodowych.
red
Foto (PWSZ Wałbrzych)

18 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica