Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Święto jakiego Boguszów dawno nie widział

Weekend doskonałej zabawy, mnóstwo atrakcji i niespodzianek, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, a na zakończenie pierwszego dnia koncert zespołu Kombi – tak w wielkim skrócie wyglądały tegoroczne Dni Boguszowa-Gorc. Zarówno 21 jak i 22 maja stadion przy ul. Kusocińskiego kipiał pozytywną energią.

????????????????????????????????????

Mieszkańcy bawili się na koncertach zespołów Sekret, Funk da System czy Latające Talerze, który zaprezentował publiczności repertuar legendarnej formacji Republika. Najbardziej wyczekiwany był oczywiście występ grupy Kombi, która swoimi nieśmiertelnymi przebojami podbiła serca dużych i małych.

Niedzielę zorganizowano jako rodzinny piknik. W programie zaprezentowali się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach. Dzieci miały również okazję obejrzeć spektakl „Kraina małego Dina”. Na stadionie pojawił się „na żywo” prawie dwumetrowy dinozaur. Mali i duzi widzowie byli zachwyceni! Sympatyczny Dino był jak każdy dzieciak: nieporadny i ciekawski jednocześnie. Dlatego natychmiast zyskał sympatię widzów. „Kraina małego Dina” to program teatralno-estradowy

z dowcipnymi dialogami, szybkimi zwrotami akcji, specjalnie skomponowanymi na tę okazję piosenkami. Na zakończenie niedzieli publiczność tegorocznych Dni Boguszowa-Gorc bawiła się z zespołem Zorba.

Fot. użyczone (UM Boguszów-Gorce)

22 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica