Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Szczawno liderem kultury

Wielki sukces małej miejscowości pod Wałbrzychem. Wtorkowy wieczór w Zamku Topacz należał właśnie do Szczawna-Zdroju, które zostało wyróżnione tytuł Lidera Kultury w konkursie „Wzorowa gmina”.

szczawno_liderem

Międzynarodowy Festiwal Henryka Wieniawskiego, Spotkania z Folklorem, Festiwal Krystyny Jandy, koncerty promenadowe i symfoniczne, Spotkania Chórów „Beati Cantores”, gale operetkowe czy koncerty wielkopostne to tylko niektóre z wydarzeń kulturalnych, które odbywają się co roku w Szczawnie-Zdroju. Nagrody w konkursie przyznawało jury składające się z reprezentantów urzędu marszałkowskiego oraz urzędu wojewódzkiego. – Tytuł Lidera Kultury to dla nas ogromne wyróżnienie i dodatkowa motywacja do organizacji jeszcze lepszego życia kulturalnego w naszym mieście – mówi zadowolony z nagrody Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

22 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica