Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Tylko pozazdrościć takiego wieku

Jubileusz setnych urodzin obchodziła niedawno mieszkanka Nowego Julianowa (gm. Walim), Bronisława Gibron. Z tej okazji dom jubilatki zapełnił się ważnymi gośćmi, a i upominków nie zabrakło.

Życząc wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, samorządowcy przekazali na ręce szacownej jubilatki list gratulacyjny, bukiet kwiatów, słodki upominek oraz urodzinowy tort, a także życzenia od premiera Mateusza Morawieckiego i wojewody dolnośląskiego Pawła Hreniaka. Do urodzinowych życzeń dołączył się także kierownik placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wałbrzychu z wiadomością o przyznaniu jubilatce honorowego świadczenia.

Podczas wspólnie spędzonych chwil, Pani Bronisława urzekła wszystkich swoim entuzjazmem, doskonałą pamięcią, świeżością umysłu i pogodą ducha. Bronisława Gibron urodziła się w Kownie na Litwie, gdzie spędziła swoją młodość. Tam też ukończyła szkołę średnią. W 1957 roku wraz z rodziną przyjechała do Polski i zamieszkała w Nowym Julianowie. Wraz z mężem wychowała 3 dzieci, jednocześnie prowadząc gospodarstwo rolne. Wielką pasją Pani Bronisławy jest czytanie, nadal interesuje się bieżącymi wydarzeniami a także sportem. Stulatka doczekała się 4 wnucząt i 4 prawnucząt. Wraz z córką, wnukiem i jego żoną nadal mieszka w Nowym Julianowie.

Fot. użyczone (UG Walim)

2 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica