Na sygnale, Polecamy

Ukrywał narkotyki w mieszkaniu i w garażu

Znaczną ilość amfetaminy, kryształków MDMA i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w mieszkaniu oraz garażu w dzielnicy Biały Kamień kryminalni z Wałbrzycha. Funkcjonariusze realizując informację własną w zeszły wtorek po południu zatrzymali do prowadzonej sprawy 31-letniego wałbrzyszanina.

Mężczyzna w miejscu zamieszkania przechowywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy i MDMA, z których można było przygotować łącznie ponad 450 porcji handlowych tych narkotyków, a także mniejsze ilości substancji odurzającej w postaci marihuany. Woreczki oraz zawiniątka z amfetaminą i marihuaną mężczyzna ukrywał w domu, natomiast kryształki MDMA w przydomowym garażu. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli także gotówkę w kwocie 10 tys. zł.
W trakcie czynności procesowych mundurowi ustalili dodatkowo, że podejrzany wielokrotnie w ostatnim czasie sprzedawał narkotyki innym osobom. W związku z tym prokurator zastosował wobec 31-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2 tys. zł.
Mężczyźnie za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

13 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica