Na sygnale, Polecamy

Zabezpieczyli ponad 2 kilogramy marihuany

Kryminalni świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy było zabezpieczenie ponad 2 kilogramów marihuany i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o uprawę oraz posiadanie środków odurzających. Za czyn, którego mężczyzna się dopuścił, grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o uprawę oraz posiadanie środków odurzających.
W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez mężczyznę mundurowi ujawnili susz roślinny koloru brunatno-zielonego, który był rozwieszony na sznurach pod sufitem na piętrze budynku gospodarczego. Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy narkotyków.
Policjanci podczas przeszukania pomieszczeń ujawnili ponadto kilka porcji zbrylonej brązowej substancji, którą również poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że był to haszysz.
Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Fot. użyczone (KPP Świdnica)

29 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica