Na sygnale, Polecamy

Urwał głowę „górnikowi”, stanie przed sądem

Do dewastacji porcelanowej figurki „Górnika z orkiestry”, która stała przy Pl. Teatralnym w Wałbrzychu, doszło 17 lipca. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać jak nieznana młoda osoba ręką odrywa głowę „górnikowi”. Chuligan został szybko złapany i okazało się, że to nie jedyne popełnione przez niego przestępstwo. 

Dzięki realizacji informacji własnych mundurowi ustalili, że za zniszczeniem mienia o wartości ponad 3 tys. zł stoi młodociany mieszkaniec miasta. Osiemnastolatek został zatrzymany 2 sierpnia przed południem w jednym z mieszkań przy ul. Nowy Świat.

Policjanci w toku czynności procesowych udowodnili nastolatkowi dodatkowo przywłaszczenie 7 czerwca tego roku karty bankomatowej i dokonanie za jej pomocą 9 płatności zbliżeniowych na łączną kwotę blisko 250 zł. W tym drugim przypadku 18-latek działał wspólnie ze swoim 14-letnim kolegą, który także został zatrzymany i stanie teraz przed sądem dla nieletnich.

Obaj chłopcy przyznali się do winy, a starszy z nich za to, co zrobił może trafić za kratki więzienia nawet na 10 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

4 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica