Aktualności, Polecamy

W drogę na Jasną Górę

Z kościoła pw. św. Aniołów Stróżów w miniony poniedziałek wyruszyli pielgrzymi na Jasna Górę. Wymarsz poprzedziła uroczysta msza święta, podczas której wierni modlili się za bezpieczną podróż i siły do marszu.

W grupie pielgrzymów można było dostrzec osoby duchowne, ludzi młodych i starszych. Razem z nimi szły rodziny z dziećmi. Zapisy na pielgrzymkę trwały od dłuższego czasu i odbywały się codziennie po mszy św. wieczornej w Parafii św. Franciszka na Podgórzu. Dodatkowo wszyscy uczestnicy wzięli udział w specjalnym przedpielgrzymkowym spotkaniu. Uczestnicy pielgrzymki dotrą do Częstochowy 9 sierpnia, gdzie w Kaplicy Cudownego Obrazu odprawiona zostanie uroczysta msza św. kończąca tegoroczne rekolekcje. Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w pieszej pielgrzymce, zorganizowano grupę „Duchowego Uczestnictwa”.

Fot. (red)

3 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica