Na sygnale, Polecamy

W pięciu napadli na jednego

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali 5 sprawców rozboju, do którego doszło 17 sierpnia w samym centrum miasta. W Rynku napastnicy pobili przechodzącego obok nich 56-latka i zabrali mu dokumenty oraz kartę bankomatową. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring.

pieciu_na_jednego

Do rozboju doszło ok. godziny 3:00 nad ranem w wałbrzyskim Rynku. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały jak pięciu mężczyzn zaatakowało przechodzącego obok nich 56-latka. Napastnicy pobili pokrzywdzonego i po przeszukaniu kieszeni kurtki, zabrali mu dokumenty oraz kartę bankomatową. Operator monitoringu natychmiast powiadomił dyżurnego wałbrzyskiej komendy. Na miejsce skierowano policyjny patrol. Po krótkich  poszukiwaniach funkcjonariusze zatrzymali jednego ze sprawców rozboju, który trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się kryminalni. Na podstawie zapisu monitoringu wytypowali i dzień po zdarzeniu, zatrzymali pozostałych 4 napastników. Sprawcami okazali się mieszkańcy Wałbrzycha w wieku od 20 do 33 lat. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowania na 3 miesiące. Za popełniane przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

22 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica