Polecamy, Sport

Wkrótce pobiegną na Trójgarb

Niewiele czasu pozostało, żeby zapisać się na górski półmaraton „Z Flagą na Trójgarbie”. Impreza wystartuje już 2 maja na stadionie w Witkowie (gm. Czarny Bór). Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa dystanse: 8 oraz 26 km.

trojgarb_polmaraton

Zapraszamy do udziału zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Organizatorzy, gminy Czarny Bór i Stare Bogaczowice, zaplanowali w tym roku dwie trasy – 8 i 26 km. – Rozbudowanie półmaratonu o dodatkową, krótszą trasę, to ukłon w stronę tych, którzy zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Każdy będzie mógł poczuć niepowtarzalną atmosferę maratonu, która mobilizuje do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów – mówi Adam Górecki, wójt gminy Czarny Bór.

Udział w majowym półmaratonie może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat. Młodsi: 16- i 17-latkowie muszą posiadać pisemną zgodę od rodziców lub opiekunów prawnych. Cały czas do zawodów można zapisywać się on-line. Do niedzieli, 30 kwietnia opłata wynosi 50 zł. Mieszkańcy Czarnego Boru i Starych Bogaczowic zapłacą jedynie 20 zł. Opłata startowa w dniu imprezy wynosi 80 zł.

Star biegu zaplanowano we wtorek, 2 maja o godz. 12:00 na stadionie w Witkowie (gm. Czarny Bór).

29 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica