Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Wkrótce wielki jarmark

Blisko 60 wystawców z Dolnego Śląska, warsztaty dla dzieci, koncert kolęd i cała masa pozytywnych emocji – 16 i 17 grudnia Halę Spacerową w Szczawnie-Zdroju wypełni magia nadchodzących świąt.

Przedświąteczny weekend w Szczawnie-Zdroju będzie okazją do zakupu gwiazdkowych prezentów i skosztowania bożonarodzeniowych smakołyków.

W najbliższą sobotę szczawieńskie jarmarkowanie rozpocznie się koncertem kolęd w wykonaniu uczniów Miejskiej Szkoły Podstawowej. Przez dwa dni o artystyczną oprawę wydarzenia zadba Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, natomiast ciekawostek na temat miasta dowiemy się od Towarzystwa Miłośników Szczawna-Zdroju.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od godz. 14:00 do 15:30 zachęcamy do udziału w wyprawie do Laponii – św. Mikołaj i Śnieżynki zaproszą wszystkie dzieci do Pijalni Wód Mineralnych na wesołe animacje. Od godz. 15:30 do 17:00 pociechy będą mogły wziąć udział w świątecznych warsztatach – w sobotę skuszą się na skarpetkowe bałwanki, natomiast w niedzielę stworzą dekoracje na wigilijny stół. Poza tym w bożonarodzeniowy klimat wprowadzi nas wspólne czytanie świątecznych bajek – Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego zaprasza do Pijalni Wód Mineralnych w sobotę i niedzielę od godz. 13:30 do 14:00 oraz od godz. 17:00 do 17:30. Będzie można także ozdabiać pierniki, wykonać haftowane kartki świąteczne czy też pokolędować. Ponadto do rozlosowania jest sporo nagród. Przybywajcie w ten weekend do Szczawna-Zdroju.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

15 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica