Na sygnale, Polecamy

Wpadł diler handlujący marihuaną

Nastolatek z Jedliny-Zdroju został zatrzymany w minioną niedzielę po północy. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany, a następnie udowodnili także handel narkotykami. Nastolatkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Mundurowi pełniący służbę w porze nocnej udali się w rejon ul. Głuszyckiej w Wałbrzychu. Zauważyli idącego ulicą 19-latka i postanowili go wylegitymować. Na widok funkcjonariuszy młodzieniec zaczął się nerwowo zachowywać i schował coś do kieszeni spodni. Funkcjonariusze podczas dalszych czynności ustalili, że było to zawiniątko ze środkami odurzającymi w postaci marihuany, dlatego też młodociany przestępca został zatrzymany. W trakcie przeszukania mieszkania mieszkańca Jedliny-Zdroju śledczy odnaleźli ukryty w lodówce pojemnik z narkotykami. Można było z nich uzyskać ponad 100 porcji handlowych środków odurzających w postaci marihuany. Policjanci udowodnili 19-latkowi także handel narkotykami.
Dziewiętnastolatek podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionych czynów. Za posiadanie narkotyków i handel nimi odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić na 3 lata.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

3 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica