Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Wszystko na Wielkanoc w jednym miejscu

Po sukcesie zeszłorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego gmina Szczawno-Zdrój postanowiła zorganizować kiermasz na Wielkanoc. Zapowiada się mnóstwo atrakcji i wiele możliwości, by zaopatrzyć się w najbardziej potrzebne artykuły.

Gmina zaprasza 24 i 25 marca wszystkich rękodzielników i lokalnych twórców do Hali Spacerowej. Szczegółowych informacji na ten temat udziela Karolina Tomza, podinspektor ds. promocji Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju. Kontakt: tel. 535 348 296, e-mail: k.tomza@szczawno-zdroj.pl. Warto najpierw zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronie internetowej urzędu w Szczawnie.

Dla odwiedzających poza kupnem łakoci i prezentów na zajączka zorganizowane zostaną warsztaty oraz animacje z pszczołami w tle realizowane przez „Ślężańskie miody”. Będą zabawy dla dzieci prowadzone przez Kamayu Art, rozstrzygnięcie konkursu Bab Wielkanocnych, a także Palm Wielkanocnych, którego organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Szczawna-Zdroju oraz konkursy z nagrodami.

Jarmark Wielkanocny w Szczawnie-Zdroju już za dwa tygodnie (24-25 marca).

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

19 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica