Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Wygraj power bank

Dziś nie ma chyba osoby, która nie używałaby telefonu komórkowego, a smartfony zalewają rynek. Z pewnością każdemu kiedyś wyczerpała się w najmniej oczekiwanym momencie bateria w telefonie. Mamy na to radę. Można u nas wygrać power banki, ufundowane przez fabrykę Toyoty w Wałbrzychu.

Nic nie ma za darmo. Żeby wygrać jeden z pięciu power banków trzeba wysłać humorystyczne zdjęcie z telefonem jako „głównym bohaterem” fotografii. Pokażcie co robicie ze swoimi smartfonami na co dzień i rozbawcie nas. Pomysłowość mile widziana. Wybierzemy 5 najlepszych zdjęć, a ich autorów nagrodzimy power bankami.
Sponsorem konkursu jest fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu – producent silników, manualnych skrzyń biegów a także przekładni do samochodów hybrydowych. Na maile czekamy przez cały najbliższy tydzień pod adresem piasecki@nww.pl. W temacie prosimy wpisać „Power bank”, a w treści maila podać imię, nazwisko i numer telefonu.
Fot. użyczone (TMMP)

1 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica