Kultura, Polecamy

Zagra Blues Overdues. Zdobądź bilet

Klub muzyczny A’propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 26 lipca o 20:00 na koncert akustycznego trio Blues Overdues. Będzie klimatyczne, ale i dynamiczne bluesowe oraz swingowe granie. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Zespół Blues Overdues powstał w 2014 roku. Został założony przez muzyków związanych z takimi zespołami jak Blues Menu, Outsider (30 lat działalności i hasło w „Leksykonie polskiego bluesa” ) czy The Crackers Band (znany pod koniec lat 90-tych między innymi z programu telewizyjnego „Bar” ). – Gramy akustycznego bluesa i swing w trójosobowym składzie. Standardy bluesowe w naszym wykonaniu były kilka razy prezentowane w Bydgoskim Radiu „Kultura” w audycji „Siła Bluesa” oraz w radiu RAM w audycji „Nie tylko jazzem”, gdzie wystąpiliśmy na żywo. Nagraliśmy płytę „Acoustic Blues & Swing”, która jeszcze czeka na finansowanie. Niedawno wyszła składanka wydana przez stowarzyszenie „Las Woda Blues”, gdzie zaistnieliśmy ze swoją interpretacją utworu „Baby Please Dont Go” – mówią muzycy.
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 24 lipca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Blues Overdues, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’propos

22 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica