Polecamy, Sport

Zagrają młodzi piłkarze z całej Aglomeracji

Po raz pierwszy w Wałbrzychu odbędzie się turniej akademii piłkarskich Aglomeracji Wałbrzyskiej „Górnik-Cup 2017”. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych, a swój udział zapowiedziało ponad 40 zespołów. Mecze rozgrywane będą w sobotę (16 września) od godz. 10:00 na boiskach Aqua-Zdroju.

gornik_cup_2017

Organizatorami zmagań są Klub Piłkarski Górnik Wałbrzych, OZPN Wałbrzych, Aqua-Zdrój oraz miasto Wałbrzych. Turniej postanowiono rozegrać dla upamiętnienia Dnia Piłkarza, który ustanowiono 10 września. Data nie jest przypadkowa, bo właśnie w tym dniu w 1972 roku Orły Kazimierza Górskiego zdobyły złoty medal na olimpiadzie w Monachium.

Zawody w Wałbrzychu, które zaplanowano na 16 września odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: skrzatów (rocznik 2010 i młodsi) oraz żaków (rocznik 2008 i młodsi). Swój udział w turnieju zapowiedziało ponad 40 drużyn z akademii piłkarskich z całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Na boiskach Aqua-Zdroju zobaczymy prawie 400 młodych zawodników z całego regionu. Początek zmagań o godz. 10:00.

14 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica