Na sygnale, Polecamy

Zatrzymali 37-latka za próbę korupcji wyborczej

Mężczyzna trafił wczoraj po południu w ręce policjantów z Wałbrzycha. Zatrzymany odpowie za korupcję wyborczą. W momencie zatrzymania mieszkaniec Szczawna-Zdroju był nietrzeźwy.

Kiedy policjanci otrzymali informację o próbie sprzedania głosów wyborczych, szybko ustalili, kto jest odpowiedzialny za popełnienie przestępstwa. Okazał się nim 37-latek, który podczas rozmowy telefonicznej z inną osobą zaproponował jej oddanie 3 głosów na konkretnego kandydata, za co chciał otrzymać odpowiednią sumę pieniędzy lub alkohol.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego jeszcze w dniu wyborów. Mieszkaniec Szczawna-Zdroju był nietrzeźwy. Badanie wykazało blisko 2 prom. alkoholu w organizmie. Policjanci w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli procesowo także telefon komórkowy 37-latyka.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu został przez funkcjonariuszy przesłuchany i przyznał się do winy. Za próbę korupcji wyborczej mieszkaniec Szczawna-Zdroju odpowie przed sądem. Może spędzić za kratkami nawet 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

22 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica