Polecamy, Sport

Złota Spinka dla Katarzyny Wilkos

Rozpoczął się wyścig kolarski Dolny Śląsk Tour. Na początek ścigano się w kryterium ulicznym o Złotą Spinkę prezydenta Wałbrzycha. W kat. open kobiet zwyciężyła w nim Katarzyna Wilkos (Mat Atom Deweloper). Przed zawodnikami kolejne etapy w sobotę i niedzielę.

Na Podzamczu kolarze – w zależności od kategorii wiekowej – mieli do pokonania różną liczbę wyznaczonych pętli na największym osiedlu Wałbrzycha. Wśród juniorek młodszych triumfowała Wiktoria Brożyna przed Natalią Krześlak i Zuzanną Olejniczak. Czwarta była natomiast Adrianna Rasińska, reprezentująca miejscowy LKKS Górnik Wałbrzych DZT Service. U juniorów młodszych najszybszy był Kacper Majewski, który wyprzedził Estończyka Joonasa Kuritsa oraz Jakuba Lewandowskiego. W kat. open kobiet w kryterium ulicznym o Złotą Spinkę prezydenta Wałbrzycha bezkonkurencyjna okazał się Katarzyna Wilkos z grupy Mat Atom Deweloper, wyprzedzając Monikę Graczewską i swoją koleżankę klubową Martę Lach.

„Spinka” rozpoczęła tym samym wyścig Dolny Śląsk Tour. W sobotę przed jego uczestnikami jazda indywidualna na czas oraz rywalizacja w peletonie w Dobromierzu, a w niedzielę start wspólny do etapu w Świebodzicach.

Fot. użyczone/Dolny Śląsk Tour/Dariusz Krzywański

21 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica