Kultura, Polecamy

Charytatywne szantowanie dla Stefka i Ignasia

W niedzielę, 4 sierpnia o 18:00 spotykamy się w klubie muzycznym A’propos w Wałbrzychu, by pomóc zebrać środki na leczenie dla małych bliźniaków z Wałbrzycha – Stefka i Ignasia Gutów. Bilet cegiełka 19 zł.

Stefek i Ignaś to bliźniaki urodzone w 29 tygodniu ciąży. Przez niedotlenienie wewnątrzmaciczne chorują na dziecięce porażenie mózgowe w ciężkiej postaci. Mają 3,5 roku, ale nie potrafią siedzieć i przemieszczać się. Zostali zakwalifikowani do podania komórek macierzystych. Aby komórki dobrze działały potrzeba wielu godzin rehabilitacji i właśnie na ten cel staramy się zebrać środki.Czekamy na wszystkich ludzi dobrego serca, którym nie jest obojętny los Stefka i Ignasia.
Muzycznie wspierać będą i wystąpią na scenie: Najlepszy Tim ze Świebodzic, Sztaksle z Bielawy, Grupa Dużego Ryzyka z Wałbrzycha.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’propos

2 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica