Polecamy, Sport

Sudety MTB Challenge znów w Głuszycy

Miasto po raz kolejny gości u siebie kolarzy z całego globu, którzy zdecydowali się pojechać w piętnastej, jubileuszowej edycji Sudety MTB Challenge. W głuszyckich etapach kolarze zmierzą się w sumie z 300 km tras i ponad 11 tys. przewyższeń!

Uczestnicy pojawili się w Głuszycy 31 lipca na mecie III etapu, który rozpoczął się w Bardzie. Poruszali się często po trasach Strefy MTB Sudety, której częścią jest również Głuszyca.
W czwartek (1 sierpnia) zawodnicy wystartowali z boiska przy ul. Dolnej o godz. 10.00. Pojechali w kierunku stawów przy ul. Leśnej i dalej wytyczoną trasą w kierunku Wielkiej Sowy. Rywalizacja odbyła się na dwóch trasach – classic i lite. Pierwszy na metę tego pierwszego wyścigu przyjechał Belg Rick Van Der Sande z czasem 3:13:08. Trasę lite najszybciej pokonał również Belg Julien Kaisen z czasem 2:16:12.
W piątek (2 sierpnia) ostatni dzień rywalizacji. Trasa przebiegać będzie m. in. przez Głuszycę, Głuszycę Górną, granicę polsko-czeską oraz Grzmiącą. Start z boiska przy ul. Dolnej o godz. 10.00, meta zaś usytuowano na Łowisku Pstrąga Złota Woda w Łomnicy.
Fot. użyczone (UM Głuszyca)

2 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica