Aktualności, Polecamy

Poznaj te wyjątkowe smaki

Smaki Aglomeracji Wałbrzyskiej to unikatowy materiał promocyjny, który powstał z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej AW. Znalazły się w nim dania, produkty regionalne i wakacyjne imprezy kulinarne z całego regionu.

Na jednej stronie papierowej planszy znajduje się kalendarz imprez kulinarnych, które odbywają się w sezonie wakacyjnym na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej, a które są organizowane przez członków LOT AW. Na drugiej zaprezentowane są wybrane dania i produkty regionalne. Swoje popisowe pozycje z menu zaprezentowało dziewiętnaście podmiotów tj. barów, restauracji, gospód, ale także producentów np. Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.
-Mieszanka kulturowa jaką stanowią mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej przekłada się na fascynującą, wielokulturową kuchnię regionalną. Te różne wpływy widać wielu rodzajach dań. Są to desery, dania obiadowe, napoje. To pierwsza tego typu inicjatywa, aby zebrać smaki Aglomeracji. Dziś zwiedza się miasta i regiony używając zmysłu smaku – wyjaśnia Anna Żabska, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.
Wydrukowana na eleganckim papierze, kolorowa plansza informacyjna trafiła do atrakcji turystycznych, hoteli i innych odwiedzanych miejsc na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej. Także do obiektów gastronomicznych, w których są opisane.
Fot. użyczone (LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej)

2 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica