Polecamy, Sport

Elita zagrała w Szczawnie

Szesnastu zawodników z 10 klubów z całej Polski wzięło udział w VI edycji ogólnopolskiego turnieju tenisa na wózkach. Zawody rozegrano w miniony weekend na kortach w Szczawnie-Zdroju. Zwyciężył Ryszard Szczygieł.

Przez dwa dni na szczawieńskich kortach rywalizowali najlepsi tenisiści w kraju w tej dyscyplinie sportu. Przypomnijmy, że to cykliczna impreza rozgrywana w uzdrowisku zawsze o tej porze roku. Wśród 16 tenisistów, którzy wzięli udział w turnieju najlepszy okazał się Ryszard Szczygieł z Zielonej Góry pokonując w finale Jarosława Żyłę z Wrocławia 6:7, 6:4, 6:2. Triumfator odebrał gratulacje, okazały puchar oraz nagrodę z rąk zastępcy burmistrza Szczawna-Zdroju Łukasza Kurjaty. – Jako organizator zmagań chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie VI już turniej tenisa na wózkach. A wszystkich zainteresowanych grą lub rozpoczęcie treningów zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 781 171 128 – mówi Daniel Wojtarowicz z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Sportowców Niepełnosprawnych „Aktywni”, organizatora wydarzenia.
Fot. użyczone (DSSN Aktywni)

18 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica