Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Jarmark pod palmami

Przez dwa dni potrwa w Szczawnie-Zdroju Jarmark Wielkanocny. Przygotowania rozpoczęły się od nasadzenia… palm na deptaku w Parku Zdrojowym. Tak, tak to nie żart. Na terenie zielonym niedaleko Hali Spacerowej wkopano dwie 15-letnie palmy.

Podczas Jarmarku Wielkanocnego na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz możliwości zrobienia świątecznych zakupów i spróbowania lokalnych wyrobów, szczególnie najmłodsi będą mogli poczuć się dopieszczeni. Zaplanowano m.in. zajęcia plastyczne (w godz. 12.00-14.00), animacje prowadzą fachowcy z Kamayu Art, odbędą się gry i zabawy z nagrodami (szukanie jajek i zajączków w parku), a także warsztaty w godz. 13.00-16.00.
Gościem specjalnym będzie zajączek, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie, a dla grzecznych dzieci szczawieńska maskotka będzie mieć słodkie upominki. Dodatkowo na Słonecznej Polanie staną dmuchane zjeżdżalnie z atrakcjami.
Jarmark Wielkanocny potrwa w Szczawnie-Zdroju dwa dni – 13 i 14 kwietnia. W sobotę zapraszamy do Hali Spacerowej w godz. 11:00-19:00, a w niedzielę od 11:00 do 17:00.
Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

13 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica