Na sygnale, Polecamy

Jechał pijany i bez prawa jazdy

Na dodatek spowodował wypadek. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pijany kierowca będzie miał jednak spore kłopoty. Nie dość, że jechał pod wpływem alkoholu, to na dokładkę 33-latek nie posiadał prawa jazdy. Grozi mu do 5 lat więzienie.

Do zdarzenia doszło we wtorek 10 kwietnia około godz. 23:20 w Unisławiu Śląskim. Na drodze krajowej nr 35 kierowca Forda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Toyota. Na szczęście w wyniku zderzenia nikomu nic poważnego się nie stało.

Podczas czynności policjanci wyczuli od sprawcy zdarzenia woń alkoholu. Badanie wykazało u 33-letniego wałbrzyszanina 2,66 prom. alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również prawa jazdy. Jak się później okazało wcześniej był już karany przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu.

Za popełnione po raz kolejny przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 33-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

12 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica