Na sygnale, Polecamy

Mężczyzna przysypany w biedaszybie

Do wypadku w nielegalnym wyrobisku w Boguszowie-Gorcach doszło nad ranem 10 stycznia. Na 41-letniego mężczyznę wydobywającego węgiel z biedaszybu osunęła się ziemia. Ze zwałowiska wyciągnął go kolega, który poszkodowanego przeniósł do mieszkania i wezwał pogotowie. 41-latek jest w ciężkim stanie.     

Do zdarzenia doszło ok. godz. 5:30 w okolicach ul. Nowy Lubominek w Boguszowie-Gorcach (niedaleko góry Chełmiec). Dwaj mężczyźni wydobywali tam węgiel w nielegalnym wyrobisku. Nagle na 41-latka osunęła się spora ilość ziemi. Drugi z „górników” miał więcej szczęścia i to właśnie 28-latek wydobył z biedaszybu starszego kompana i przetransportował do mieszkania. Wezwał też do poszkodowanego pogotowie ratunkowe. Przysypany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala Sokołowskiego, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Policjanci o wypadku dowiedzieli się od zespołu ratownictwa medycznego. Na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli narzędzia. Wszczęto również postępowanie w sprawie.

Fot. ilustracyjne

10 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica