Na sygnale, Polecamy

Motocyklista zginął po czołowym zderzeniu

Do dwóch groźnych wypadków z udziałem motocyklistów doszło w minioną niedzielę wieczorem w powiecie wałbrzyskim. W Łącznej (gm. Mieroszów) kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. W wyniku wypadku odniósł poważne obrażenia ciała. W Chwaliszowie (gm. Stare Bogaczowice) natomiast doszło do czołowego zderzenia motocykla z samochodem. Niestety motocyklista nie przeżył wypadku.

O pierwszym ze zdarzeń wałbrzyscy policjanci zostali poinformowani w niedzielę około godziny 19:00. Funkcjonariusze, którzy przybyli do Łącznej ustalili, że 27-latek kierujący motocyklem na drodze powiatowej stracił panowanie nad jednośladem i zjechał z jezdni na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Okazało się, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był nietrzeźwy. Miał 2,70 prom. alkoholu w organizmie i w stanie ciężkim, zagrażającym życiu trafił do szpitala.

Do drugiego, tym razem czołowego wypadku podczas wymijania, doszło około godziny 20:30 na łuku drogi na wjeździe do Chwaliszowa od strony Starych Bogaczowic. W zdarzeniu tym brali udział 45-letni motocyklista oraz 24-letni kierowca samochodu osobowego. Obaj mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego. Starszy z mężczyzn pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł. Policjanci do wczesnych godzin porannych z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. Badanie kierującego samochodem osobowym wykazało, że mężczyzna w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica