Aktualności, Polecamy

Napisali niecodzienny sprawdzian

Uczniowie z 19 szkół ponadgimnazjalnych z terenu działania wałbrzyskiego oddziału ZUS sprawdzili swoją wiedzę w pierwszym etapie olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Młodzież przygotowywała się do tego dość nietuzinkowego sprawdzianu w trakcie czterech zajęć  przeprowadzonych przez nauczycieli i pracowników ZUS w ramach projektu edukacyjnego ,,Lekcje z ZUS”.

Pierwsza faza zmagań – etap szkolny – rozpoczęła się jednocześnie we wszystkich szkołach, które zgłosiły chęć udziału w projekcie. Blisko 900 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu działania wałbrzyskiego oddziału ZUS rozwiązywało test składający się z dwudziestu pytań.

Po etapie konkursu w szkołach zostaną wyłonione trzyosobowe zespoły, które będą reprezentowały szkoły w kolejnym – wojewódzkim etapie konkursu. Będą to uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z testem i zdobyli największą liczbę punktów. W ogólnopolskim finale olimpiady na uczniów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz punkty i indeksy na wybrane uczelnie w kraju.

Fot. użyczone (ZUS Wałbrzych)

 

29 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica