Kultura, Polecamy

Smak Burgundii w kinie

Kino Apollo w Wałbrzychu serdecznie zaprasza na Filmowy Klub Seniora. By rozproszyć listopadowe mroki proponujemy wyprawę do francuskich winnic wraz z bohaterami filmu „Nasz najlepszy rok” w reżyserii Cedrica Klapischa. Seans już w czwartek, 30 listopada o 13:00. Cena biletu: 10 zł.

Jean (Pio Marmai), główny bohater i narrator, wraca w rodzinne strony do Burgundii. Ostatni raz był tu 10 lat temu. Na miejscu spotka swoją siostrę Juliette (Ana Girardot), na którą niespodziewanie spada ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy i brata Jeremiego (Francois Civil). Rodzeństwo stanie przed dylematem, czy ich miejsce na ziemi jest tam, gdzie tradycja, czy raczej mogą podążyć własną ścieżką. Naturalna chemia między aktorami dodaje filmowi uroku. Znajdziemy tu i humor, i momenty wzruszenia. „Nasz najlepszy rok” to inteligentna komedia z prawdziwymi emocjami oraz przepięknymi plenerami.

Filmowy Klub Seniora spotyka się w ostatni czwartek każdego miesiąca o godz.13:00. Prezentuje wartościowe i artystyczne dzieła. Poprzez projekcję filmów organizatorzy chcą umożliwić seniorom spędzenie wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Każdy pokaz poprzedzony jest krótką prelekcją. Organizatorzy są otwarci na propozycje i sugestie odnośnie projekcji.

Red. (ala)

Fot. użyczone/materiały organizatorów

29 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica