Kultura, Polecamy

O porcelanowej lalce i pluszowym misiu

W pierwszą niedzielę 2019 roku – 6 stycznia o godz. 12:30 – zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Władysław i Annabella – historia pewnego misia i lalki” w reżyserii Zuzanny Mukoid. Przedstawienie dedykowane jest dzieciom w wieku 3+.

Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej porcelanowej lalki oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

Prosta historia misia i lalki jest przedstawieniem uniwersalnym, które opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru czy uszczęśliwianiu innych.

Czas trwania: 50 minut. Bilety: 16 zł (dziecko), 19 zł (dorosły). Kasa biletowa: czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41 oraz we wtorek, czwartek i piątek od godz. 8:30 – 11:30.

Fot. użyczone (TLiA)

5 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica