Na sygnale, Polecamy

Pijani podczas „trzeźwego poranka”

Pięciu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu zatrzymali w poniedziałek nad ranem wałbrzyscy policjanci. To efekt akcji „Trzeźwy poranek”, która odbyła się w godzinach od 5:00 do 9:00 przy ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu.

W ciągu kilku godzin działań prewencyjnych policjanci przebadali 843 kierowców i zatrzymali pięcioro użytkowników dróg jadących samochodami osobowymi, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pozytywne wyniki badań wahały się pomiędzy 0,32, a 0,68 promila tej substancji w organizmie. Wszyscy w momencie kontroli stracili prawo jazdy, a o ich losie zadecyduje teraz sąd.
Pomimo ciągłych apeli funkcjonariuszy, kierowcy wciąż nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i wsiadają za kółko po spożyciu alkoholu lub są „wczorajsi” po mocno zakrapianej imprezie dzień wcześniej. Mundurowi zapowiadają kolejne tego typu działania na terenie Wałbrzycha i sąsiednich miejscowości.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica