Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Babski wieczór z „Oszustkami”. Wygraj bilety

Już w najbliższy czwartek (13 czerwca) odbędzie się ostatnie przed wakacjami Ladies Night, czyli wyjątkowy wieczór w Cinema City, zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pań! Tym razem na ekranach zobaczymy przedpremierowo komedię „Oszustki”. Oprócz filmu czekają konkursy z nagrodami oraz powitalne upominki. Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia.

Wieczór z Ladies Night to idealny moment na spędzenie czasu w gronie przyjaciółek, przy dobrym filmie i kinowych przekąskach.
Na ostatnim przed wakacjami wydarzeniu zaprezentowana zostanie najnowsza komedia „Oszustki” z udziałem znakomitej Anne Hathaway, Rebel Wilson oraz Alexa Sharpa. Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. Wybierz się na Ladies Night do kina Cinema City w Wałbrzychu z przyjaciółką, mamą czy siostrą i zobacz wyczyny głównych bohaterek, które puszczą facetów z torbami.
Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia do Cinema City w Wałbrzychu na Ladies Night. To już 13 czerwca (czwartek) o godz. 19.30. Obejrzymy przedpremierowy pokaz zabawnej komedii „Oszustki”. Na maile z imieniem, nazwiskiem i nr telefonu czekamy do środy (12 czerwca) do godz. 12.00 pod adresem: sekretariat@walbrzyski.pl. W temacie prosimy wpisać „Ladies”. Do zwycięzców oddzwonimy.
Fot. użyczone (Cinema City)

11 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica