Aktualności, Polecamy

Po śniadaniu pojadą na wakacje

Aż 7900 zł udało się zebrać podczas niedzielnego śniadania charytatywnego „Porcja sztuki/4 żywioły”, które odbyło się w Starej Kopalni. Pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

Tematem przewodnim śniadania były 4 żywioły. Zarówno prace artystów, jak i aranżacje stołu nawiązywały odpowiednio do ognia, powietrza, wody i ziemi. Poza niezwykłą zastawą, wyjątkowa była również oprawa kulinarna. Śniadanie specjalnie na tę okazję przygotował Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni restauracji Babinicz w Kompleksie Dworzysko. Podczas spotkania zaprezentowano także twórczość zaproszonych artystów, a szef kuchni pokazał swoje niesamowite umiejętności podczas pokazu kulinarnego na żywo. W tym roku swoją twórczość pokazali młodzi artyści: Ceramika Quapcia, Be Wood, MOO ceramika i Kasia Bogucka.

Wyjątkowi ludzi na wyjątkowym śniadaniu już po raz trzeci spotkali się w Starej Kopalni, a  dochód zostanie przekazany na szczytny cel. Dzięki zebranym pieniądzom, a udało się zgromadzić łącznie 7900 zł, dzieci wskazane przez MOPS wyjadą na wakacyjny wypoczynek.

Fot. użyczone (Stara Kopalnia)

10 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica