Na sygnale, Polecamy

Pobili przechodnia. Jeden z napastników miał narkotyki

Dwóch sprawców pobicia zatrzymali pod koniec zeszłego tygodnia wspólnie policjanci z Głuszycy i kryminalni z Wałbrzycha. 21-latek, u którego mundurowi ujawnili także narkotyki, trafił do policyjnej izby zatrzymań bezpośrednio po zgłoszeniu, a jego o rok młodszy brat trzy dni później, w minioną niedzielę. Obu mężczyznom za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do pobicia 38-letniego mieszkańca Jedlin-Zdroju doszło w miniony czwartek wieczorem przy ul. Narutowicza w Jedlinie. Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze z Wałbrzycha oraz Głuszycy jeszcze tego samego dnia zatrzymali pierwszego ze sprawców w okolicy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Okazał się nim 21-latek. Mężczyzna oświadczył, że pobił przypadkowego przechodnia, bo… chciał wyładować swoją frustrację, a dodatkowo był pod wpływem narkotyków. W trakcie wykonywanych czynności procesowych funkcjonariusze znaleźli u mieszkańca Jedliny-Zdroju środki psychotropowe w postaci 10 tabletek ekstazy. Realizacja informacji własnych głuszyckich funkcjonariuszy pozwoliła także zatrzymać  drugiego ze sprawców pobicia. 20-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań trzy dni później.

Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Obaj bracia staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Pobitemu mężczyźnie na szczęście nic poważnego się nie stało.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

27 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica