Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Postaraj się o bransoletkę

W ramach wdrażanego programu Teleopieka – Bransoletka Życia gmina Głuszyca zapraszam mieszkańców do składania wniosków. Żeby się zakwalifikować trzeba spełniać kilka podstawowych warunków.

Po pierwsze trzeba być mieszkańcem Głuszycy i mieć ukończone 65 lat. Dochód nie może przekraczać kwoty 80% przeciętnego wynagrodzenia ogłoszonego przez prezesa GUS, które według stanu na 17 kwietnia 2019 roku wynosiło 5164,53 zł brutto (5164,53 x 80% = 4131,62 zł brutto, 2945,31 zł netto). Pierwszeństwo udziału w programie mają osoby starsze i mieszkające samotnie.
Program realizowany będzie przez 12 miesięcy jako nieodpłatna pomoc teleopieki, skierowana do 16 mieszkańców Głuszycy. Koordynatorem programu jest miejscowy ośrodek pomocy społecznej.
Wnioski można składać do 14 maja w siedzibie OPS w Głuszycy (ul. Grunwaldzka 38). Osoby, które maja ograniczenia ruchowe i nie mogą osobiście przyjść do Ośrodka mogą zgłaszać chęć uczestnictwa telefonicznie pod nr telefonu: 74 8808295. Wnioski i niezbędne dokumenty dostarczy w miejsce zamieszkania pracownik socjalny. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie wspomnianych warunków.
Każda osoba, która będzie zainteresowana urządzeniem Bransoletką Życia, a nie zakwalifikuje się do programu, może skorzystać z oferty komercyjnego zakupu. Niezbędne informacje udzielają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Głuszycy.
Fot. użyczone (UM Głuszyca)

6 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica