Na sygnale, Polecamy

Poszukiwani za rozbój, paserstwo i niepłacenie alimentów

Renata Dorsz, Sebastian Podsiadło oraz Maciej Czemarnik – to osoby z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwane przez sąd i prokuraturę listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa: rozboju i paserstwa, oszustw oraz uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

Ujawniamy ich wizerunki. Może ktoś z państwa wie, gdzie w tym momencie przebywają i może pomóc policji w ich ujęciu? Mundurowi proszą o bezpośredni kontakt z komisariatem w Boguszowie-Gorcach lub pod numerem telefonu: 74 844-94-05.
Renata Dorsz – poszukiwana za rozbój i paserstwo (list gończy wydał Sąd Rejonowy w Grójcu). Sebastian Podsiadło – poszukiwany za oszustwa (listy gończe wydały Prokuratura Rejonowa w Poznaniu-Grunwaldzie oraz Prokuratura Rejonowa w Szczecinie-Niebuszewie).
Maciej Czemarnik – poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego (list gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

12 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica