Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Rozśpiewana gmina

Stare Bogaczowice mogą pochwalić się niezwykłym projektem muzycznym o czym już informowaliśmy. Od niedawna dostępna jest płyta „Kolędałka”, na której usłyszymy mieszkańców gminy oraz dzieci śpiewających w towarzystwie gwiazd polskiej sceny.

koleda

Na krążku śpiewają: Zbigniew Wodecki, Ernest Bryll, Maleo, Lidia Pospieszalska, Jan Trebunia-Tutka, Zuzanna Iwańska i Yanina oraz Jerzy Trela. Nad projektem czuwał i zrealizował go Mirosław Kowalik.

„Kolędałka” zawiera 14 utworów muzycznych, a 15 nagraniem jest wiersz czytany przez Jerzego Trelę. Album może poszczycić się oryginalną okładką autorstwa Katarzyny Rolbieckiej oraz zbiorem zdjęć ukazujących piękno Starych Bogaczowic – fotografie wykonał Krzysztof Żarkowski.

Zwieńczeniem projektu będzie koncert charytatywny z udziałem artystów, którzy brali udział w nagraniu płyty, a który odbędzie się 29 grudnia o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Starych Bogaczowicach. Aby zdobyć płytę oraz bilety na koncert wystarczy kupić cegiełkę na rzecz Hospicjum w Wałbrzychu. Jej koszt to 60 złotych. Szczegóły w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice (tel. 74-845-22-20), w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Bogaczowicach (tel. 74-844-35-03) oraz w wałbrzyskim oddziale Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej (tel. 74-641-97-50/57).

4 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica