Aktualności, Polecamy

Słoneczny spacer i urodziny Alei Wyzwolenia

Miniona sobota była doskonałą do wspólnego spacerowania i zabawy. Potwierdził się  również potencjał Partnerstwa Lokalnego działającego na rzecz Śródmieścia – jednej z sześciu rewitalizowanych dzielnic.

Trasa spaceru, przygotowana przez przewodnika Mateusza Mykytyszyna, prezesa Fundacji Księżnej Daisy von Pless, wiodła tym razem przez ulice i najciekawsze zakamarki Śródmieścia. Słoneczna aura  sprzyjająca spacerom i imprezom na świeżym powietrzu zgromadziła liczną grupę uczestników.

„Urodziny Alei Wyzwolenia” rozpoczęło się tym razem śpiewająco. Goście mogli usłyszeć piosenki nawiązujące do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz do nazwy alei. Wypuszczenie w niebo przez dzieci, 100 białych i czerwonych balonów z helem podkreśliło charakter pierwszej części naszej imprezy.

Po niej rozpoczął się poczęstunek – tradycyjnie, urodzinowym tortem oraz druga część wydarzenia, w której na scenie brali udział: dzieci z wałbrzyskiego CAL i CIR, uczniowie z PSP nr 28, ZS nr 2, ZSP „Energetyk”, ludzie z Klubu Seniora „Wisienki” oraz Stowarzyszenia „Radość życia” i Magdalena Truszczyńska ze swoją Zumbą. Do programu artystycznego imprezy włączyły się również Stowarzyszenie Instytut Myśli Logicznej, BWA i Agencja Artystyczna „Wartki” .

Nad bezpieczeństwem wydarzenia czuwał niezawodny patrol straży miejskiej oraz Inspektor Kruk. Na wszystkich czekał poczęstunek oraz zdrowa woda z owocami.

W najbliższą sobotę 15 września spacerujemy i świętujemy na Białym Kamieniu. Szczegóły na stronie www.rewitalizacja.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (UM Wałbrzych)

13 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica