Na sygnale, Polecamy

Sterroryzowali ochroniarza i ukradli narzędzia

Sprawcy wtargnęli na teren przedsiębiorstwa, zagrozili pokrzywdzonemu użyciem noża i kija bejsbolowego, a następnie ukradli sprzęt budowlany o wartości ponad 15 tys. zł. Trzech podejrzanych o kradzież i rozbój na pracowniku ochrony zostało zatrzymanych przez policję.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali w ostatnich tygodniach trzech mężczyzn w wieku od 20 do 38 lat, podejrzanych o dokonanie rozboju na 48-letnim pracowniku ochrony jednej z firm budowlanych działających w Zagórzu Śląskim.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada zeszłego roku w jednej z firm budowlanych działających w Zagórzu Śląskim (gm. Walim). Sprawcy zaatakowali 48-latka w nocy. Jeden z bandytów przystawił mężczyźnie nóż do gardła i cały czas pilnował. Dwóch pozostałych, zastraszając kijem bejsbolowym, ukradło pracownikowi ochrony portfel z dokumentami oraz pieniędzmi, a także telefon komórkowy. Następnie podejrzani włamali się do firmowego kontenera, z którego zabrali markowe elektronarzędzia oraz urządzenia budowlane.

Policjantom udało się w ciągu ostatnich tygodni zatrzymać wszystkich przestępców. To trzej mieszkańcy Wałbrzycha w wieku 20, 22 i 38 lat.

Podejrzani decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za dokonanie rozboju przy użyciu nożna i innego niebezpiecznego narzędzia grozi im kara pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

15 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica