Na sygnale, Polecamy

Trzej nieletni odpowiedzą za pobicie

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali trzech nieletnich mieszkańców tej miejscowości, którzy pobili 17-latka. Chłopcy w wieku 14, 15 i 16 lat staną teraz przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w rejonie placu zabaw przy ul. 1 Maja w Boguszowie-Gorcach. Trzech nastolatków wytypowało sobie przypadkową osobą – 17-latka, którego zaatakowali. Nieletni działając wspólnie i w porozumieniu pobili nastolatka, kopiąc go po całym ciele, a następnie uciekli. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń. Miał między innymi złamany nos.
Podjęte przez funkcjonariuszy natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania sprawców pobicia w poniedziałek. Dwóch z nich trafiło w ręce policjantów na terenie swojej miejscowości, a jeden został zatrzymany w Wałbrzychu. Nieletni przyznali się do winy i za popełniony czyn odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym.
Fot. ilustracyjne

15 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica