Na sygnale, Polecamy

Trzeźwy poranek naprawdę trzeźwy

Tego się chyba policjanci nie spodziewali. Na 1650 kierowców przebadanych w zeszły piątek na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, żaden nie jechał na „podwójnym gazie”. Tylko bić brawo.

Tym razem działania informacyjne i apele wałbrzyskich policjantów przyniosły pozytywny efekt. W grupie przebadanych 6 kwietnia przy ul. Strzegomskiej w Wałbrzychu nie było żadnej osoby, która wsiadłaby za kółko pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze cały czas przypominają o obywatelskiej postawie. – Jeżeli wiemy, że ktoś chce jechać pojazdem, a wcześniej spożywał alkohol, postarajmy się to uniemożliwić. Należy powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki policji pod numerem alarmowym 997, który wyśle na miejsce zdarzenia patrol. Bardzo ważny jest brak społecznego przyzwolenia na tego typu zachowania – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

9 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica