W deblu najlepszy, w singlu tylko trochę gorzej

Blisko 40 zawodników wzięło udział w ogólnopolskim turnieju Racketlon Cup, który odbył się w poznańskim klubie FAIRPLAYCE. Bardzo dobry występ zaliczył wałbrzyszanin Michał Szymczak, który zajął drugie miejsce w kat. open.

Szymczak_medal

Nasz zawodnik przegrał walkę o złoto 55:66 z Rafałem Rykowskim, aktualnym mistrzem Polski. Porażkę w finale Michał Szymczak powetował sobie w grze podwójnej grając razem z M. Wajdą. Duet, w którym grał wałbrzyszanin w półfinale pokonał bardzo wyraźnie aktualnych mistrzów Polski, a w finale bardzo mocną parę Rykowski/Flisikowski.

Dodajmy, że w poznańskim turnieju jeszcze drugi wałbrzyszanin Adam Wymysłowski, który w kat. M-45 zajął czwarte miejsce.