Polecamy, Sport

Wakacje z gimnastyką

W piątek rozpoczynają się wakacje i błogi czas lenistwa dla tysięcy uczniów. Warto najbliższe dwa miesiące spędzić pożytecznie. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną do aktywnego spędzania czasu wolnego. Z myślą o was Aqua-Zdrój przygotował zajęcia „Wakacje z gimnastyką”.

Ćwiczenia są bezpłatne i odbywać się będą w każdy wtorek i sobotę w godz. 12:00 – 14:00 w hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1a na Nowym Mieście. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy. W programie m.in. podstawy gimnastyki, ogólnorozwojowe zajęcia przygotowujące do uprawiania profesjonalnego sportu oraz rozciąganie poprzez zabawę i ruch.

Zajęcia organizowane są w ramach akcji „Wałbrzyskie wakacje na sportowo. Na stronie internetowej Aqua-Zdroju można pobrać zgodę na udział w zajęciach oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Fot. użyczone

19 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica