Na sygnale, Polecamy

Wielki pożar w Szczawnie

W nocy z 4 na 5 marca spłonął jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w Szczawnie-Zdroju. Niemal doszczętnie spalił się Zakład Przyrodoleczniczy. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

Informację o zdarzeniu strażacy otrzymali ok. 1:30 w nocy. Natychmiast na miejsce wysłano ratowników z Wałbrzycha, a także z ościennych miejscowości. Przez kilka godzin z płomieniami walczyło kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej. Ogień strawił dach, a także poddasze zabytkowego Zakładu Przyrodoleczniczego. Trwa jeszcze dogaszanie zgliszczy. Strażacy na razie nie chcą mówić o przyczynach pożaru. Zbadają to śledczy.

Zakład Przyrodoleczniczy był flagowym obiektem Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A., w którym wykonywano specjalistyczne zabiegi, m.in. z zakresu hydroterapii czy laseroterapii. Nie wiadomo czy ocalało cokolwiek z infrastruktury leczniczej Zakładu.

Fot. ilustracyjne

5 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica