Na sygnale, Polecamy

Wtargnęli do mieszkania i pobili właściciela

Dwóch sprawców naruszenia miru domowego złapali wałbrzyscy policjanci. Mężczyźni w wieku 21 i 17 lat wyważyli drzwi do mieszkania przy ul. Szkolnej na Podgórzu w Wałbrzychu i wtargnęli do środka. Pobili 59-letniego właściciela lokalu, a także wybili szybę w jednym z pomieszczeń. Grozi im do 5 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w sobotę (2 grudnia) około godziny 20:30. To wtedy dyżurny otrzymał zgłoszenie o siłowym wtargnięciu do jednego z mieszkań przy ul. Szkolnej w Wałbrzychu. Dwaj mężczyźni mieli pobić 59-latka. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że sprawcami są dwaj wałbrzyszanie w wieku 17 i 21 lat. W wyniku działań operacyjnych, a następnie po bezpośrednim pościgu funkcjonariusze zatrzymali obu przestępców. Podczas czynności procesowych starszy z mężczyzn był bardzo agresywny i naruszył dodatkowo nietykalność cielesną jednego z policjantów.

Obu mężczyznom za szereg popełnionych przestępstw grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. W momencie zatrzymania obaj byli nietrzeźwi. Prokurator zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktu i zbliżania się do pokrzywdzonego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica