Kultura, Polecamy

Wygraj wejściówkę na stand up

Klub muzyczny „A’Propos” zaprasza w piątek, 14 czerwca o 20:00 na kolejną dawkę śmiechu w Wałbrzychu! Tym razem wystąpią Jasiek Borkowski i Rafał Banaś, całość poprowadzi Rysiek Mazur. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Jasiek Borkowski to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią. Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand –uper bawił w programach „Kuba Wojewódzki” w TVN, „Świat się kręci” i „Tylko dla dorosłych” w TVP 2. Zwycięzca Festiwalu Komedii „Szpak”, Areny stand – uperów i trzykrotny finalista Antrakt Stand – up Festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand – up Skład. Brał udział w Wielkiej Gali Stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa Komfortu” w całości dostępny na YouTube. Impreza przeznaczona dla widzów +16.
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu, o ile zostaną. Aby wygrać zaproszenie do 12 czerwca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Stand up, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

10 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica