Z dobrej strony pokazali się fanom

Kibice w Wałbrzychu mieli okazję na żywo zobaczyć nowy zespół Aqua-Zdroju przygotowujący się do startu II ligi siatkarze. Gracze MKS w towarzyskim turnieju rozegranym w hali przy ul. Ratuszowej zajęli drugie miejsce.

W pierwszym spotkaniu dnia gospodarze bez większych problemów wygrali 3:0 z MKS Olavią Oława zwyciężając w poszczególnych setach do 14, 20 i 21. W kolejnym starciu SPS Chrobry Głogów również 3:0 (do 17, 16 i 13) triumfował nad Olavią. W potyczce o pierwsze miejsce 5-setowy bój stoczyły drużyny z Wałbrzycha i Głogowa. Po ponad dwóch godzinach dobrej siatkówki podopieczni Janusza Ignaczak musieli uznać wyższość przeciwników przegrywając 2:3 (23:25, 25:21, 19:25, 25:21, 10:15). MKS Aqua-Zdrój zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Martwi natomiast kontuzja Jarosława Pizuńskiego, który z grymasem bólu musiał opuścić parkiet w 4 secie meczu z Chrobrym.