Kultura, Polecamy

Zagrają dla Pawła

Gorąco zapowiada się sobota, 29 czerwca. W Harcówce w Wałbrzychu odbędzie się impreza „Granie dla Pawła”. Charytatywna kwesta dla młodego człowieka, który uległ wypadkowi, ale nie zamierza się poddawać.

Paweł, mówi o sobie: – Nie poddam się w mojej walce o powrót do zdrowia, jednak potrzebuję waszej pomocy. W październiku 2018 Paweł uległ wypadkowi motocyklowemu, w którym odniósł poważne obrażenia. Przez wiele lat pomagał innym, teraz sam potrzebuje wsparcia. W sobotnie popołudnie w Harcówce w Wałbrzychu wystąpią lokalne zespołu podczas charytatywnego koncertu. Podczas imprezy zbierane będą datki na leczenie Pawła. Wcześniej zbiórka pod numerem zgłoszenia 2019/2861/KS prowadzona była m.in. w sklepie Junior Elektronik, Wałbrzyskim Ośrodku Kultury i Harcówce. W tej ostatniej w sobotę, 29 czerwca od 16:00 rozpocznie się charytatywne granie dla Pawła. Imprezę poprowadzą Basia i Klaudiusz, a dla najbardziej hojnych uczestników czekają upominki.
Fot. użyczone/materiały organizatorów

29 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica