Kultura, Polecamy

Zdobądź bilet na koncert z Brodą

Klub muzyczny A’Propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 17 maja o 20:00 na koncert z Brodą. Magda Rościńska-Frankowska & Brodacze zagrają największe hity lat 80-tych. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Będzie to niezapomniana wycieczka do najciekawszej dekady w historii muzyki, do tych wszystkich hitów, które każdy zna i pamięta z dzieciństwa, do tych wszystkich artystów, którzy wtedy, zachłyśnięci nowinkami elektronicznymi, zachwycali, szokowali i odkrywali muzykę na nowo. Usłyszycie takich wykonawców jak Madonna, Cindy Lauper, Spandau Ballet, Chris Isaak, Elton John, Mr Mister czy Wham!, ale w zupełnie innych, nowych, zupełnie brodatych aranżach.
Zaśpiewa Magda Rościńska-Frankowska. Zagrają Brodacze: Damian Rypiński – klawisze, Paweł Ludwiczak – bas, Mateusz Popis – perkusja.
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 15 maja do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Broda, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

13 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica