Centymetry od złota

Dobry występ Weroniki Grzelak w skoku w dal. Zawodniczka LKS Górnika Wałbrzych zajęła trzecie miejsce wśród seniorek w Halowych Mistrzostwa Polski w Toruniu. Do najwyższego stopnia podium zabrakło jej 4 cm.

Nasza lekkoatletka, która wcześniej była wieloboistką, postawiła już zdecydowanie na skok w dal i osiąga w tej konkurencji coraz większe sukcesy. Podczas niedawnych lekkoatletycznych MP w hali Weronika Grzelak spisała się więcej niż dobrze. W skoku w dal zajęła trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal krajowego czempionatu wśród seniorek. Wałbrzyszance niewiele zabrało do złota. Na najniższym stopniu podium stanęła dzięki skokowi na odległość 6,11 m. Zwyciężyła natomiast Joanna Kuryło, która skoczyła 6,14 m, a drugą pozycję wywalczyła Karolina Młodawska, skacząc 6,13 m.